| xPanth3r a întrebat:

Buna TPU vreau si eu o tema de windows 7 adica cand ma refer tema, ma refer tema de windows 7 eu am windows 10 si vreau neaparat tema de windows 7 sau 8. ca imi place foarte mult cand ma refer tema, ma refer tema aia aero + iconitele de pe bara intelegeti voi ( ca si cum as avea windows-ul respectiv) apropo: cine imi da un raspuns bun are funda! Succes! happy

2 răspunsuri:
| tickey a răspuns:

Daca nu te-ai repeta, s-ar intelege mult mai bine. Daca nu e in temele windows-ului nu ai ce sa faci.

| xPanth3r explică (pentru tickey):

Nu ai inteles tu ce am intrebat euwinking
am spus ca daca este vreun program care sa contina tema si iconitele de la windows 8.1 sau 7 oricum sunt sigur 100% dadisem eu de una dar nu mai tiu minte ce aplicatie erawinking