| GeorgianaBurceana a întrebat:

am o maree problemasad peste 78 de zile plec in elvetia(uraa:X) Asa. vestea rea este ca acolo va trebui sa stau si la piscina si eu sunt putin(putinpuppy dog eyes) mai plinuta si am niste urme rosii asa putin sus pe picioare si niste urma de grasime pe burta cum pot scapa de ele. funditahappyhappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație săracă în grăsimi, făinoase, băuturi acidulate, mezeluri conserve, etc.
Fructe și legume proaspete, mișcare multă.
Pa, pa.

| UnderGroundForMe a răspuns:

Pai poti sa te dai cu fond de ten pe acele parti ale cortului sau o crea care sa tile acolo mult succes... fundita?

| JokKer a răspuns:

In primul rand daca doresti sa scapi de grasime, trebuie sa nu maninci dupa 6, sa stii ca functioneaza. Apoi daca doresti sa nu ti se vada urmele leagati o batista pentru plaja, sa stii ca va sta frumos. Si imbraca un costum de baie inchis, astai tot. BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa calculatorul si treci la alergat... sau inot... ce preferi tu happy

si ai grija la ce mananci... daca esti fata ambitioasa ajungi cum vrei tu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga,
elvetienii si elvetiencele au alte lucruri mai importante decat sa se uite la plinutele din jurul lor - o alta scala de valori pentru micile necazuri ale vietii si lupta cu kilogramele in plus
daca vrei sa slabesti, o faci pentru tine si pentru ca picioarele tale sa nu suporte prea multe kilograme in exces ca altfel vei incepe sa ai dureri de picioare si alte complicatii...
vacanta placuta