| AndraAlexaLove a întrebat:

Am o problema! Cred ca am slabit brusc, si mi'au aparut niste urme rosii pe burta, iar o prietena mi-a spus ca sunt vergeturi. Cum pot scapa de ele? Mentionez ca sunt rosii si ies in evidenta... funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Fa-i si tu ce a facut Laurete.laughing...Glumeam.asa apar uneori dupa ce slabesti brusc, curand se vor ingalbeni si vor disparea treptat... Da cu putina crema de galbenele zilnic si trec!
Mult noroc!:Xkiss Pa, pa

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oanna_4635 a răspuns:

Buna.Cel mai probabil, prietena ta are dreptatehappy mai ales daca afirmi ca ai slabit brusc
Vergeturile nu se vindeca, dar le poti face usor vizibile daca folosesti o crema/tratament adecvat