| xplayer a întrebat:

Buna tuturor. Am un laptop Hp Pavilion dv6700/sistem de operare win 7 ultimate 32bit si am o problema cu DVD-RW.Nu imi vede unitatea de DVD-RW in windows(ca si cand nu ar fi conectat) dar il vede in Device Manager. Ce as putea face in privinta asta? astept raspuns. va multumesc

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Schimba dvd-rw sau reinstaleaza windowsul

| traveler a răspuns:

Posibil sa nu fie compatibil driverul, posibil sa fie defect dvd-ul. Uita-te ca mai mul ca sigur ai conflicte in IRQ.Bafta

| toempepas a răspuns:

Fă un System Restore la o dată cât mai îndepărtată.