| campanario a întrebat:

As dori sa imi ziceti daca se poate, cu ce program pot sa deschid un joc pe calculator. L'am descarcat, si nu stiu cum se deschide >:". Multzam fain :*

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Click pe el?!

| Winniee a răspuns:

Ce joc? Ce format are?

| Winniee a răspuns:

Http://ineedfile.com/download/5269650-hercule-rar
Un site care sper sa te ajute;)

| coosmin24 a răspuns:

Poi daca este iso, mdf, mds, nrg s. a il poti deschide cu daemon tools (click dreapta-mount image), cu power iso, ultra iso. Daca jocul este arhivat sau impartit in arhive trebuie sa-l dezarhivezi. Unele jocuri sunt dierct instalate poti sa intri direct in ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daemon tools mai multe detalii pe www.filmeeonline.info

| alex_4333 a răspuns:

Pai depinde! daca e arhiva cu winrar sau cu daemont tools!
sunt dispus sa te ajut sa iti instalezi jocu! da-mi mesaj privat cu id tau!