| norby_8572 a întrebat:

Unde ar fi mai fain sa mergem in excursie cu clasa? niste pareri as dori si mersi anticipat

7 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

În Reşiţa.happy

| Ollykaa a răspuns:

Depinde din ce zona sunteti big grin

Puteti merge:
La patinoar
La ski, si sa inchiriati cabane big grin
Vara la delta dunarii sau la amre
Prin muntii Apuseni

La aquaLand
La aventura parca
Zoo rolling on the floor

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

La munte...la mare...sau daca aveti bani in grecia, Italia, franta, etc.

pa! pa!

| laurentiu a răspuns:

Fiecare la casa lui laughing

| AndY_8355 a răspuns:

Pai eu o sa fac cu clasa o excursie de 2zile la ranca am fost si eu cu parintii in vacanta si a fost superrrrr:X:X

| Betty_7297 a răspuns:

La padure, la muzeu, la zoo, la teatru, la opera ( desi nu trebuia, eu am murit de ras cu ai mei laughing big grin ) la mare, la munte, la catarat, la aquamagic, la pescuit, la patinoar, la ski. Cam atat imi trece prin minte :d fundita? big grin

| Katalin02 a răspuns:

In Bangkok! eu unul acolo m-as duce laughing