| Me_3722 a întrebat:

Buna!
Voi ce faceti cand nu aveti cablu si nici curent?laughing

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pot face mai multe, inclusiv cititul la lanterna ori lumanare, giugiuleli etc.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai daca este noapte iau lanterna sau lumanarea si stau asa degeaba si ma uit pe geam. Ori citesc sau scriu ceva, ori chem pe cineva pe la mine sa nu ma plictisesc ( sau pe iubitul meu).
Daca este zi, ies afara, si daca ploua citesc, scriu, chem prieteni, vorbesc la telefon toata ziua, stau in pat, fac curatenie ca este cam multa nevoielaughing, imi iau ceva de mancat, sau fac curatenie in dulap de hainelaughing
Tu ce faci?smug

| Farcas a răspuns:

Il chem pe iubitul meu la mineeee love struckxx
Daca e noapte afara e si mai binee :X

| darrio2007 a răspuns:

Plec la plimbare daca vremea o permite.Sau citesc o carte.

| ikram a răspuns:

Pai daca nu am curent, si e lumina afara (ca daca am lumina in casa am ce face, citesc, invat, fac curatenie in casa sau plec de acasa).

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Dorm, caut sa ma intalnesc cu prietenii tongue, citesc.

| Luori a răspuns:

Stau cu lanterna sub plapuma laughing [glumesc.]

Ce fac? Depinde cand se ia lumina si cu cine sunt big grin

| muresanul a răspuns:

Ma uit pe pereti!

| ione_4523 a răspuns:

Daca nu ploua ies pe afara cu prietenii daca ploua stau si ma uit pe pereti si daca este semnal la tell vb la tell cu prietenii, altceva nu am ce face