| BuffaloSoldier a întrebat:

Vreau sa ma apuc de fumat si am o intrebare. Daca fumezi tusesti in general sau doar daca schimbi tigarile? Dau funda! Ps: nu am nevoie de comentarii gen: nu te apuca de fumat

Răspuns Câştigător
| DivineJudgement a răspuns:

Eu fumez dar nu tuşesc dar cu timpul poate apărea şi tusea cât despre schimbatul ţigărilor depinde de la persoană la persoană. Apucă-te de fumat şi peste câţiva ani o să te înjuri singur. Ai grijă de tine.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu nu tusesc deloc, dar nu fumez exagerat de mult. Tata fumeaza de ani de zile cam 10-12 pe zi si tuseste destul de des fara sa schimbe tigarile. Tragi tu concluziile

| Violleta2022 a răspuns:

Bineneteles ca tusesti cel putin pana inveti sa fumezi, unii tusesc si dupa aceea, dar depinde de plamanii tai, cum agreeaza fumul de tutun.

| Radu55562 a răspuns:

Nu fuma! vei regreta