| ZaharescuCostin a întrebat:

Salut. Vreau să mă apuc de YT. Cât de greu este? Și ce programe de editat îmi trebuiesc(pentru YT și Insta). Fundă.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand (fără să-i fac reclamă) să cumperi cursurile lui Selly : "Academia de vlogging". Acolo te învață pas cu pas tot ce ai nevoie pentru a deveni vlogger și multe alte chestii utile.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Sony vegas pro 13, e super bun, ai multe optiuni de editare.

| gigelporumbel a răspuns:

Este cam greu să te apuci de YouTube. Un program bun de editat este Sony Vegas Pro 13 sau Adobe Premiere Pro. Daca vrei si pentru thumbnail poți încerca Adobe Photoshop dacă știi cum. Este dificil atât să filmezi dar și să editezi. Îți recomand să angajezi o persoană pentru a se ocupa cu edit-ul. Plus că îți trebuie și jocuri dacă vrei să faci gaming.