| iLovedYou96 a întrebat:

vreau sa va spun ca am o verisoara care este casatorita are doi copii( o fata si un baiat) si este foarte departe, ea locuieste in canada impreuna cu familia ei! in vara trecuta ea o venit cu familia la noi, in romania, si o stat toata vara la noi si pur si simplu imi e dor de fetita ei ( o cheama Bianca) este o fetita foarte draguta ( implineste 5 ani in 2 februarie) cand ma gandesc ca se apropie ziua ei si eu nu o sa fiu langa ea sau ca va veni doar la vara in romania imi vine sa plang in hohote! la ea ii place mult un cantec de la selena gomez si cand il ascult imi amintesc cum il fredona prin casa! cand mergeam impreuna la bunici imi spunea sa o dau pe leagan sau ma intreba daca mergem in piscina! cel mai rau ma "afectat" faptul ca acum cateva saptamani verisoara mea (mama ei) m-a sunat si mi-a spus ceva de genul "Salut diana! ce faci? uite... Bianca tot plange si spune ca ii dor de tine si vrea sa vorbeasca cu tine, tio dau la telefon, ok? " si cand i-am auzit vocea am simtit un sentiment ca e langa mine si nu va mai pleca de langa mine! ce sa fac ca sa nu ma mai gandesc la asta, ma rog ea vine in romania la vara dar nu mai am rabdare pana atunci! ce sa fac? dau funa! pa-pa!

2 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Bună.
Păi dacă are messengerul, ia-l și vorbiți pe mess, sau în vacanțe te duci pe la ei [Poate îl vezi pe Justinhee hee]
Poți să le trimiți o scrisoare, niște poze cu tine și fam. voastră.
Dar cred că varianta cu messengerul e mai "valabilă".
Vă puteți vedea la webcam.
Sper că te-am putut ajuta.
Baftă!

| AlexMercer a răspuns:

Poti sa ii trimiti o poza/vedere din Romania sau cu tine (ma refer la poza).

Cand te mai gandesti la ea fa ceva care-ti place mult si o sa vezi ca o sa treaca (am trecut si eu prin asa ceva).

Sper ca te-am ajutat
numai bine... teddy.