| gabrielul01 a întrebat:

Am o problema cand intru in my computer si vrea sa intru in partitia /C imi deskide alt folder separat si asa mai departe daca intru in alte foldere tot asa mi le deskide separat pe desktop.Adica numai pot folosii acele sageti inapoi-fata.Dau funda celui care ma ajuta sa remediez si un BIG MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| nda a răspuns:

Windows xp:
deschizi my computer, click pe tools, folder options, general, bifezi "Open each folder in the same window", apply si gata.
windows 7:
deschizi my computer, click pe organizer, folder and search options, general, bifezi "Open each folder in the same window", apply.