| CastraveteMurat a întrebat:

Bună ziuaa! Am o problemă. Se poate ca o persoană normală să "vadă viitorul"? Prin intermediu viselor, mă refer. Pentru că acu 3 zile am visat ceva cu multe pisici și că dintr-o dată aveam o pisică în hanorac (cum arăta și pisica mea). Din neglijență nu am scos-o de acolo și când mi-am amintit de ea și am luat-o de acolo își dădea ochii peste cap. Nu am luat în seamă asta și mi-am continuat viața liniștită până azi, când mi-a murit pisica din neglijența mea, pentru că nu am avut grijă de ea. Ieri nu a vrut să mănânce nimic și azi când am venit de la școală am găsit-o moartă. straight face
Mi s-au mai întâmplat din astea dar de obicei visele nu mi le aminteam detaliat precum asta.
Și apropo, ce aș putea să fac să nu mă mai gândesc la pisică? Plâng într-una de când a murit pentru că o iubeam extrem de mult.
P. S.: Nu are nicio legătură cu timpul liber dar nu știam unde să pun...

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Găsești mai multe informații pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Prin visele care le visezi noaptea nu ai cum dar exista metoda legii atractiei ceea ce consista in a gandi ceea ce-ti doresti in viitor si cu cat mai mult te concentrezi pe acele ganduri cu atat mai repede devin realitate.

| xAvrilx a răspuns:

Si eu am vise din astea happy
Ma sperie dar daca ii zic cuiva nu ma crede sad
In legatura cu pisica. Imi pare rau. Ca sa nu ajungi o ciudata (cum mai cunosc ), mai bine ia-ti alta :*
Cunosc o fata care face spiritism sa vorbeasca cu mata straight face si se roaga la ea sa ii dea putere laughing). are problema asta de cand a murit motanul ( 5 ani ) si zice ca " daca ar muri unul din parintii tai, ti-ai lua altii? ". Ideea e sa iti iei alta si sa o iubesti :*. nu vrei sa ajungi la 15 ani sa spui " Pisii. te rog iarta-ma si da-mi puterea sa iau un 10 la romana" laughing))))

| CastraveteMurat explică (pentru xAvrilx):

Asta ar fi ciudat. Nu o să ajung așa laughing. Doar mă interesează faza cu visul straight face. Oare a fost un semn să am mai multă grijă de ea? straight face

| Bilqux a răspuns:

Citeste despre pisici. :3 Si. In legatura cu visul. Avem asta in comun si mult mai multe rolling eyes. Dar ar trebui sa mergi la psiholog :-s. Si visul cred ca era un semn sa ai mai multa grija de ce vei avea. :*

| Jozef a răspuns:

Fara suparare dar eu tiasi spune sa treci peste.Sie eu am avut 2 pisici care au murit.(amandoua calcate de masina sau tir)Incearca sa o inlocuiesti.Nu te mai gandi la ea, daca plangi cand te gandesti la ea atunci incearca sa o uiti, dar nu pentru tot deauna.Intro particica mica din tine o so mai gasesti, dar incearca sa nu te mai gandesti la ea.

| ReflexxD a răspuns:

E normal. La toata lumea li se intampla asa. Cred. thinking Mie mi se intampla foarte des.

| Colibiri a răspuns:

Ia-ti urgent alta pisica. iti va face bine

| CastraveteMurat explică (pentru Colibiri):

Mai am încă două dar pe ea o iubeam cel mai mult pentru că era mică și super dulce.straight face