| lulu_3036 a întrebat:

Bunaaa big grin.Cine a intrat anul acesta la liceu la Grup Scolar Sfanta Maria ( alias Liceul 10) din Galati in clasa a 9-a la profilul stiinte ale naturii? Sau cine este sau a fost acolo as vrea sa stiu mai multe despre liceu :d

3 răspunsuri:
| lulu_3036 explică:

Nu.sunt fata laughingsi da, am observat ca sunt multe fete...numai eu in clasa o sa am 24 de fete cu tot cu mine. dat e ok.am observat ca si in randul profesorilor majoritatea sunt femei.Altcineva?big grin

| ciprianos a răspuns:

Pai daca esti baiat te-ai scos.ca-s o gramada de fete frumoase! Se da si botez o sa te puna pe tasnitoare putin la baie laughing dar o sa iti iei revansa in urmatorii aniwinking cel putin noi dadeam cand am terminat liceaul acum 4 ani! In rest este linisit ca-i langa sectia 2 si nu o sa vezi sa se bata sau cum se strangeau pustii in generala sa cu "gasca" sau alte minuni happy!

| Diannaaaa a răspuns:

Eu am intrat la sf maria.dar la mate info big grin