| kidda97 a întrebat:

Ca sa te faci ospatar sau cofetar...trebuie neaparat sa ai o facultate sau liceu acele? ce trebuie sa urmez ca sa devin ospatar sau cofetar etc?

3 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Din cate stiu eu, trebuie sa urmezi un curs de ospatar, iar pentru cofetar, nu stiu sigur daca trebuie sa urmezi vreun curs.

| emy a răspuns:

Acum m-am lamurit; si pentru "cofetar' trebuie sa urmezi un curs. Mult, mult noroc iti doresc cu toata sinceritatea! kiss

| Drăăă a răspuns:

Prima oara liceul economic. apoi cursuri de gastronomiehappy... Funda?happy