| XCoryZ a întrebat:

Cand aveam 5 ani, bunica mea imi zicea ca nu mai are puta si ca i-a mancat-o catzelul si ca face pipi pe buric. laughing Voua ce prostii de genul asta va ziceau bunicii vostri cand erati mici?

4 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Daca ne jucam cu chibriturile sau daca ne uitam la cineva ca sudeaza ceva facem pipi in pat laughing
Le ziceau la cartofii facuti piure ca sunt din china doar ca sa mancam...
cam atat imi amintesc acum

| IonutPutinica a răspuns:

Mie imi zicea bunicamiu ca i-a taiat parintele libmba ca a vb urat si scotea numa putin limba din gura laughing, si bunica-mea ca cica m-a adus barza pe horn si credea ca sunt rrom cand m-a vazut asa negru de la funinginea de la horn :__

| razvan2011 a răspuns:

Ca daca stam treji mai tarziu de ora 12 va veni nu stiu ce spirit si o sa aven nu stiu ce cosmar sau asa ceva si dimineata vom avea pete albastre pee fataa rolling on the floor

| DΣΣΔ a răspuns:

Mie imi zicea ca daca nu mananc tot ma duce la spital sa-mi faca injectielaughing sau la popa sa-mi taie limbarolling on the floor