| MrWrestleMania a întrebat:

Cand calculatorul meu gandeste tot paraie, indiferent de ce comanda ii dau. De exemplu cand se blocheaza sau cand deschid netu, aproape oricand cand ii dau o comanda sa gandeasca. Si mai paraie putin si cand il deschid si cand il inchid paraie foarte, foarte tare si mult. E ceva normal? Are virusi? Antivirusul meu (AVG 2011) nu zice ca am virusi si i-am dat curatare de vreo 5 ori. Mentionez ca am windows XP. Ce pot face e vreo problema? Face asa ca e vechi? Are doar 6 ani. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| MeyBro a răspuns:

Baiatu', nu iti paraie calculatorul, ci hard disk-ul, ceea ce este foarte normal daca ai o rabla de prin 2000' ( vorba vine ). Ori schimbi hard disk-ul, ori il lasi sa paraie. E ceva normal, stai linistit, nu bubuie!

3 răspunsuri:
| An0N1M a răspuns:

Eu te-as sfatui sa schimbi windows'u, si daca nu mere nici asa du-te la IT...

| ToKen a răspuns:

N-ai ce face si al meu face asa(tot 6 ani are), zici ca face popcorn happy

| fly4love a răspuns:

Mai uitate inauntru ca poate o sa ai ceva floricele pe acolo! cum zice "ToKen"- zici ca face popcorn! laughing mah... mai glumim! mai prind si eu unul ca al tau sa il repar si ma ia groaza cand il aud cum face! sti ce inseamna caraiala aia? CERE ALTUL! eu am facut la unu din bucati cumparat nou! si am ajuns la 200€ destul de bunicel la banii aia!?