| ioana181 a întrebat:

Cand iti cere cineva sa ii trimiti adresa ta de facebook, ce trebuie sa ii trimiti mai exact? Email-ul dupa care ai facut contul sau numele de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Dai la contacul tau si vezi acolo ca iti poti seta pagina de facebook, de obicei cum vrei tu. www.facebook.com/(numele) spre exemplu asta e a mea www.facebook.com/godyx

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe cont in facebook pune acolo un link zice asa: (trimite prietenilor tai si pune in continuare)

| adriangabor92 a răspuns:

Intri pe facebook, copiezi linkul de sus care incepe cu http si il dai la cine vrea

| anotherchild a răspuns:

Intra pe FaceBook - dai profile - si copii link-ul din susul browseru-lui!

| Boniboon a răspuns:

Intri pe contul tau, respectiv pe profil si ii trimiti link-ul.

| victo a răspuns:

Numele de facebook

| DexTer a răspuns:

La profilul tau la informatii jos...la date de contact scrie ceva de genul :
Date de contact
Email: ******@******. com
Profil Facebook: http://www.facebook.com/*******
adresa ta este la "profil facebook"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info link'ul paginei personale de pe facebook