| AndrewAndrew a întrebat:

Cand mai pot depunde cereri pentru transfer? Vreau sa merg la stiinte si sunt la mate-info.Am observat ca au inceput probele.
Secretara mi-a spus sa merg azi sau maine, dar cred ca e nebunalaughing...azi au inceput probele si nu am voie sa intru in liceu.
Cand mai pot merge?

1 răspuns:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Cred ca trebuie sa stai un semestru la info si apoi sa depui cerea.Trebuie sa dai diferentele acelea, la materiile de baza ale profilului(biologia si chimia cred, dar nu stiu sigura, fiindca eu sunt la filo). Cred ca dupa primul semestru e ideal, ai si timp sa te pregatesti.
Rezisti un semestru la mate-info, si faci pregatire la bio si chimie.
Succes!