| LordeTil a întrebat:

Hey! Ce faceti voi vara sa nu va plictisiti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Buna Draga Mea :* Dupa cum observ ai aproape numai raspunsuri la misto..mda oh go on ce sa le faci. Eu iti voi da cateva idei : Shoping, Basket, Fotbal, picnic`uri, Plimbari, Petreceri in pijamale :X, poze artistice [ in natura ] love struck, poti gatii, poti creea o pagina pe facebook, iti poti face suvite, te poti bronza, poti iesi la un film cu prieteni, pizza, Cofetarie, McDonald`s ..etc :* Bafta :X Si nu`i baga in seama pe cei ce comenteaza doar ca sa iasa in evidenta :*

| LordeTil explică (pentru K9pInKuTzZaThA):

Ms pentru raspuns a fost cel mai bun raspun de pana acum daca scriai raspunsul mai devreme iti dadeam tie funda chiar nu esti ca ceilalti esti o persoana mai matura si mersi pentru raspuns. PAAA

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ma uit pe cocalari.com.laughing te pisi pe tine de ras..si ma joc 'parking game' sau gta big grin;">

| NicoNicolletta a răspuns:

Poti sa canti, dansezi, inoti,pictezi,te bronzezi, vizitezi,te uiti la Tv,faci un tort, iesi afara,dormi,inveti,stai pe calculator,volei,fotbal,te joci, colectionezi diverse, iesi in oras,te uiti la un film, iesi la o pizza, pleci la shoping, schimbi lookul tau, fotografiezi diverse, creezi haine.Sunt bune? Funda?

| LordeTil explică:

Bai tantalaule sa te uiti u oglinda sa vezi ca se sparge ca daca ai o imagine urata inseamna ca u esti la fel

| Vegetto a răspuns:

Laba facem! Fa si tu cu noi!

| LordeTil explică (pentru Vegetto):

Ba fraiere iesi de aici cu din astea!

| Vegetto a răspuns (pentru LordeTil):

E na, nu ma minti?

| LordeTil explică (pentru Vegetto):

Ba nu face misto de mine fa de altcineva

| LordeTil explică (pentru foryouradiotk):

Ba da nu mai scrieti mai din astea

| κλάους a răspuns (pentru LordeTil):

Deci,

1. Tu le spui lor sa vorbeasca mai frumos, dar tu stii ca nu prinde bine la o fata sa spuna 'ba', si ce ai mai spus tu?

2. Este o intrebare stupida, dupa parerea mea! Poti sa faci orice vrei tu, iar toate lucrurile le stii, dar tu doar ai postat pentru ca nu ai ce face... De ce sa-ti insire cineva toate lucrurile aici, cand tu deja le stii?

deci ba, cand mai vrei sa postezi o intrebare, think about it!