| florentinabaciu a întrebat:

Hey! Ce faceti voi vara sa nu va plictisiti.

Răspuns Câştigător
| LordeTil a răspuns:

Iesi cu amicii la un suc

10 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Dansez,vorbesc pe messenger,ajut pe cei de la TPU,vizionez un film/serial,ma uit la Tv,dorm, ascult muzica, imi invit prietenii la un suc/bere, merg in parc, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti cadea in hibernare daca tot mori de plictiseala si te trezesti toamna cand incepe scoala, se temina concediu etc. big grin

| hey97 a răspuns:

Uite cateva idei:
-merg la mall
-vad un film cu o prietena de-a mea
-ma duc la tara sau in afara orasului in care locuiesc
-ma uit la TV
-intru pe net
-te joci cu animalul de companie daca ai
-pictezi
-mergi la teatru
Sper ca te-am ajutathappy:*

| NicoNicolletta a răspuns:

Cant,dansez,dorm,invat,fac un tort,ies afara, joc volei,fotbal, ies la iarba verde, la shoping, ies la o pizza, ma uit la Tv. Funda?

| lOvEbwN a răspuns:

Eu mă joc simulatoare tongue

| arrondelissant a răspuns:

Imi alint sotia, vorbesc cu bebele (care e inca in burtica), munca munca si iar munca!

| foryouradiotk a răspuns:

Sex. rolling on the floor

Acuma toti intrebati din astea?

| neWtoP a răspuns:

Ma joc cs la camin fotball dorm
funda; X