| Sweety_6100 a întrebat:

Caracteriza-ti femeia!

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Incalificabila!

| VladimirPutin a răspuns:

Tu ești!

| Dia a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicasilicovulcanicanioasa!

| rolly3342 a răspuns:

Deci...satena,stramta in .vagin.cam prostutza, 1.60, nepasatoare,cam injura,plange cam mult cand o supar si ii dau papucii,harnica,fidela,ochi ALBASTRII,buze senzuale,dinti cam galbeni,glicemie mare(de la dulciurile din copilarie),geme frumos,are un fund obraznic, si cam atat trebuie sa stii, avand in vedere ca nici nu era o intrebare.cyaoo

| Dana a răspuns:

Femeia e precum un trandafir:Catifelata...dar plina de tepi! pup:*

| Dana a răspuns:

Dar care e intrebarea?

| Goguletzu a răspuns:

Mica rea si perversa, si nu in cele din urma inexistentarolling on the floor)

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Fabrica de copiilaughing