| DaliiLa a întrebat:

Cum ati caracteriza voi fata/femeia perfecta?

32 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Sa fie egala cu mine in toate puncturile de vedere. Sa fie desteapta, inteligenta, manierata, de treaba, de gasca, vorbareata, sincera, fidela, educata, cuminte, curajoasa, corecta, cinstita. Sa nu aiba fite si figuri. Sa aiba bunului simt si capul pe umeri. Sa inteleaga situatia financiara a baiatului si sa faca cinste baiatului cand are bani pentru amandoi. Sa se comporte frumos cu oamnenii importanti din viata noastra (parintii, cei mai buni prietenii, rude, etc.) Daca ea oberva o problema de cuplu si el nu observa, trebuie sa zica baiatului ca sa se rezolve problema. Sa nu se supere la glume. Ma refer la glume bune, nu proaste. Sa nu fie pitipoanca, materialista, profitoare, mincinoasa, proasta, hoata. Ma atrage cel mai mult personalitatea ei. Sa nu faca lucruri rele, anormale si ilegale. Fiecare are calitatile si defectele lui. Nimeni nu-i perfect. Trebuie sa aceptam calitatile si defectele sufletului-pereche. Sa nu sufera de obezitate. Sa nu aiba infecti cu transmitere sexuala (boli cu transmitere sexuala).

| Liquor a răspuns:

Prietenul meu e langa mine, si m-a rugat sa postez un raspuns din partea lui care suna cam asa:
femeia perfecta pentru toata lumea, nu exista, dar femeia perfecta doar pentru un barbat exista, aceea e persoana iubita, persoana langa care adora sa isi petreaca timpul, persoana care oricat ar gresii, ai iubio.si oricat de urata, grasa, stramba ar fi, ai vedea-o cea mai frumoasa.

| DaliiLa explică (pentru Liquor):

Eu cred ca raspunsul prietenului tau era si într-un fel o declaratie pentru tinee big grin
Ma bucur ca mai exista si astfel de baieti, care stiu sa mai spuna si lucruri profundee love struck
Sa va tsinaa muult de toot :*

| Liquor a răspuns (pentru DaliiLa):

Ne tine de 3 ani. mersi mult:* pupici.

| Patryck2012 a răspuns:

E imposibil sa fie fata/baiat ideal.adica fiecare om e ideal in felu sau.da eu asa karacterizao ca pe o fata draguta sa nu fie timida sa fie ca intotdeauna sa ai ce vorbi cu ea.grijulie atenta.si care sa zimbeasca mai deswinking mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| Alex4LighT a răspuns:

Imposibil de caracterizat, ar fi.

Răspuns utilizator avertizat
| alex16tm a răspuns:

Virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritate,fidelitate,incredere,gindire logica.Nu aspectul conteaza cel mai mult ci cum gindeste.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fată bună cu intenții rele...

| Kramerwalt a răspuns:

Daca eu iubesc o fata o consider perfecta(iubirea creeaza perfectiune)la o fata ma atrage in special inteligenta ei, comportamentul etc.si nu e prosteasca intrebarea!

| Gur1tza a răspuns:

Nu exista femeie sau barbat perfect! doar D-zeu e perfect!

| DaliiLa explică (pentru Gur1tza):

Foarte frumos supus!

| Gur1tza a răspuns (pentru DaliiLa):

Daca tot ai pus intrebarea asta si nu ti.a placut raspunsul meu sad..., poti sa-mi spui tu cum arata femeia / fata perfecta? big grin

| DaliiLa explică (pentru Gur1tza):

Dar nu am zis-o la misto.
Sincer mi s-a parut frumos spus!

| Gur1tza a răspuns (pentru DaliiLa):

Ok. ma bucur! :* asa...si pentru iepurashverdecusuvitenegre mai bine sa te uiti tu la ce scrii! daca tot te crezi inteligent/a! (a intreba o intrebare) cat de corect e sa spui asa? laughing

| SpeedyRA a răspuns:

Desteapta, glumeata / simtul umorui/ cuminte/ frumusica