| MestecGuma a întrebat:

Cum ati caracteriza voi femeia?

funda cel mai bun raspuns

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Brace yourselves, misoginii si frustratii are coming.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde.
Sunt multe cazuri de femei.
Unele care merită respect si cele care nu merită.
Cum ar fi acele femei de pe centură...alea sunt niste zdrente care toti se folosesc de ele. Nu merită nici un fel de respect doar stau crăcite si suge, ce respect pot să am?

Dar mai există femei care chiar merită respect dar din păcate acestă,, specie'' e pe cale de disparitie...

O zi bună!

| Musique a răspuns (pentru OnuOnulică):

Ai atâta nevoie de o femeie în viața ta... și totuși.
Încă de la început ai o mamă, o bunică, o soră o mătușă, o verișoară...
Privește în jurul tău cu atenție.O să vezi fete foarte frumoase, fete frumoase și fete mai puțin frumoase.Le poți cunoaște pe toate? Poți spune despre fiecare ceva ce nu reiese la prima vedere?
Nu, așa-i? Atunci, cum poți spune că una merită respectul tău iar cealaltă nu?

Nimeni nu primește respect dacă nu face ceva. Poți s-o respecți pentru că îți dă bună ziua și pentru că îți zâmbește.
Nu mai spune că "femeile bune, ce merită" sunt pe cale de dispariție.Nu le-ai cunoscut încă pe toate.

*nu m-a oficat cu nimic răspunsul tău, doar că ai o impresie greșită despre -respect- *
O zi frumoasă, Onulică! happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru Musique):

E bine de stiu multumescwinking

| Musique a răspuns (pentru OnuOnulică):

Să fii iubit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Toate femeile sunt curve. In afara de mama si sora mea. Dar si ele sunt femei" (Napoleon)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia, ma refer la aia ok din punctul meu de vedere, e chestia care nu trebuie sa aiba prea multe pretentii de la tine, chestia care-ti ofera placeri si cu care trebuie sa te simti egal, niciodata inferior.
In rest, alea care o ard ca divele, sunt simple unelte, utile probabil la construirea de poduri rutiere si la sapat tunele.

| ionee9 a răspuns:

Femeia este ca un ocean plin de secrete, ceva ce trebuie descoperit încet, cu multă răbdare şi calm. Un mister. happy