| Bia_6294 a întrebat:

Care a fost cea mai nefericita [ghinionista] zi din viata voastra puppy dog eyes`? Dar cea mai fericita? love struck

2 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Cea mai nefericita a fost atunci cand eu si prietena mea am dat biletele unui baiat ca il placem.(atunci eram in clasa a 3-a) si cea mai fericita a fost cand mi-am serbat ziua de nastere la Mc'Donalts

| miki_9062 a răspuns:

A mea a fost luna aceasta pe 15 si cea mai fericita cred ca anul trecut pe 4 aprilie

Întrebări recente