| deuceD a întrebat:

Care ati luat bani din chips-urile Lay's sau altele?laughing Daca ati castigat, cat?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Fiecare castiga la ce consuma laughing eu am castigat la bere ursus laughing

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

50 lei.Dar am cumparat cam multe pana sa ii gasesc.

| tinaHd a răspuns:

Nimiclaughing

| Кристина21 a răspuns:

5 leiii b-)x_x

| xXkenzorXx a răspuns:

Eu am castigat 500 lei!

| LoL2000 a răspuns:

Ma c*c pe el ca nu am nimerit niciodata O.o rolling on the floor dar n-a asta e n-am avut noroc dar da se castiga banii chiar multi laughing

| Updew a răspuns:

Eu nu am castigat dar imi plac chipsurile Lay's happy Nu imi pierd speranta!

| Attomm98 a răspuns:

100 lei am luat big grin

| Pettricaaa a răspuns:

Eu am castgat un leu dar am un prieten care a castigat 100 de leilaughing
Erau noi-nouti baniilaughing

| c0ton a răspuns:

Eu 10 lei la punga de lays mare uriasa cat un sac : )

| Ando1dul a răspuns:

Poti sa cumperi 100 pungi si sa nu castigi nimic.sau poti cumpara doar 1 si sa castigi destul.

| LoL2000 a răspuns (pentru Ando1dul):

Mda stiu thinking asta eh am spus se castiga destul dar trebuie sa ai si norocwinking laughing)

| XDeiutzaX a răspuns:

1 leulaughingera impachetat ca de calitate dar e...e un leurolling on the floor

| StarShip a răspuns:

Da! Sa stii ca e adevarat fratele meu a loat 50 lei!

| fghffgh a răspuns:

Am luat de 3 ori 500.

| cora_5318 a răspuns:

De doua ori am gasit bani in pungi de Krax. Una era de 5 lei si alta de 50 de lei. E bine sa rontai si sa si castigi ceva big grin

| Mihaita_Andreii_1999 a răspuns:

| Andrei_Vladut_1973 a răspuns:

Asta nu este adevarat este o farsa!

| Livstar a răspuns:

Tocmai am castigat un Tv la Lays big grin