| lumy4u a întrebat:

Care e cel mai decent club din Bucuresti, unde poti sa asculti muzica buna si sa danzesi fara sa fii nevoit sa vezi curve dezbracate pe scena laughing))

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Goblin

| einsteinchen a răspuns:

Tu esti cea ma abilitata dintre noi toti pentru a raspunde la aceasta intrebare. E posibil ca tie sa nu-ti placa ceea ce altii apreciaza.

Eu unul m-as ingrijora mai mult pentru "acelea" imbracate ce roiesc in jurul tau prin TOATE cluburile din Bucuresti. Cele de pe scena sunt inofensive atata timp cat stau acolo, sus, sus, tot mai sus...

| lumy4u explică (pentru einsteinchen):

Eu sunt fata, deci nu am nici o satisfactie sa vad femei dezbracate..parerea mea