| acinorev a întrebat:

Care este cartea voastra preferata, de care nu va plicitisti niciodata? Ale mele sunt,,Tara Duncan" de printesa Shopie Audoiun-Mamikonian si,, Familia Penderwick", de Jeanne Birdstall. laughing Sper sa imi raspundeti curand!

Răspuns Câştigător
| andreutzzza3242 a răspuns:

Pai sunt mai multe. Love Story, Vampire Kisses, Never cry werewolf, Casa noptii, Shiver, Finding Sky, Never bite a boy on a first date, Once a witch, Born at midnight, Academia vampirilor, Rosu de rubin, Damnare, Ingerul noptii, Crescendo, Chimia perfecta, Sange albastru.....si bineinteles primele 4 vol. di Tara Duncan(numai 4 am citit)

| acinorev explică (pentru andreutzzza3242):

Si eu am citit tot 4 volume!hee hee Si m-am indragostit. laughing

| andreutzzza3242 a răspuns (pentru acinorev):

Da stiu, tara si robin sunt foarte draguti si amuzanti.

| acinorev explică (pentru andreutzzza3242):

Da, si le ts abine impreuna! ce pacat ca imparateasa nu acce[ta asta! ma cam enerveaza fabrice cu setea lui pentru putere, dar ma bucur ca moineau e iubita lui. si isabella... mie mi se pare ca vrea prea mult, totusi, sa o protejeze pe tara.

| acinorev explică (pentru andreutzzza3242):

Stiu. happy Fac un cuplu foarte dragut. Ma bucur ca Fabrice si Moineau sunt impreuna, dar ma enerveaza Fabrice cu setea lui de putere. De asemenea, imi place ca Moineau e prietena cu Tara. Isabella, dupa parerea mea, e prea protectoare. laughing

5 răspunsuri:
| CristinaRadovici a răspuns:

Lorelei!love struck. O ador.puppy dog eyes.