| Kornuletz540 a întrebat:

Care este cea mai bună agenție de pariuri online din țară, sub toate aspectele(promoții, oferte, depuneri, cote, premii, încasări)? Am văzut pe o serie de site-uri de profil că Betano ar fi, dar încă nu sunt sigur.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mai bună agenție de pariuri... promoții, oferte, depuneri, cote, premii, încasări"

pentru că NU o achiziționezi ci JOCI, cea mai bună e cea la care câștigi

| Kornuletz540 explică (pentru sierra1):

Și de unde pot ști care e cea mai bună?

| sierra1 a răspuns (pentru Kornuletz540):

Până nu câștigi, nu știi

| Sn4k3 a răspuns:

Superbet.

| ReddY25 a răspuns:

Niciuna

| DrTerrible a răspuns:

Superbet(cote bune, cashout bun si la timp) dar totusi iti sugerez sa nu joci. Bafta