| eu_9977 a întrebat:

Care este cea mai mare durere pe care ati simtit-o?

Răspuns Câştigător
| Bubu a răspuns:

Despartirea d un baiat, din cauza distantei.alaturi d care am stat 3 anisad

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pierderea mamei anul trecut mi-a adus cea mai mare durere a sufletului meu.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Cand mi-a murit matusa.Si acum imi vine greu sa cred ca nu mai e langa minesad

| Mary Marry a răspuns:

Pai am simtit multe dureri si fizice cat si emotionale.
Cele mai dureroase fizice le-am simtit la masea, la inima si eu cum am hernie ombilicala de multe ori am niste dureri groaznice.
Acum emotionale:vara trecuta cand tata a patit ceva groaznic(nu spun ce) si mai sunt multe. Dar eu emotionale am la fel de des ca cele de hernie.
De multe ori imi vine sa plang de singuratate sau de alte lucruri.
Dar ce e clar nu exista o zi in care sa nu plang crying

| Ganduri albe a răspuns:

Durerea cea mai mare pe care am simtit-o nu este fizica este emotionala. Si nu ma mai puteam opri din plans cand fratele meu mai mic a facut accident si era in pericol de moarte la spital. Daca vrei sa afli si durerea fizica a fost atunci cand ma durea maseaua crying. Este cea mai dureroasa :-s

| SnicK a răspuns:

Aseara, cand fratemeu nu a vrut sa imi dea banii.

| Haydee a răspuns:

Legiuitoarea, imi pare rau...
O durere puternica am simtit atunci cand bunicul meu a incetat din viata luna trecuta:-

| Izzaya a răspuns:

A unui prieten dragsad

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Cea din inimă. Nu se compară durerile fizice cu durerile sufleteşti.winking
Bye!kiss

| queen_5367 a răspuns:

Off nici nu vreau sa imi imi cand am kazut din kopac, deci m-am dus pe spate drept dl mijloku kopakului pfffffffff a km durut dar pana meabig grin inca nu am dat gherlalaughing