| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cea mai cumplita durere pe care ati simtit-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durerea sufleteasca.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O operatie facuta pe viu mi-a provocat de departe cea mai mare durere fizica. A fost acum 3 ani la un cabinet particular.Suport destul de bine durerea fizica dar atunci am crezut ca imi explodeaza inima pe masa de operatiioh go on

| Bacemi a răspuns:

Durere sufleteasca. Sa vad ca tot ce credeam a fi o relatie bazata pe sinceritate si comunicare a fost doar o iluzie. Datorita acestui esec, datorita acestei dezamagiri mi-e greu sa mai cred in comunicarea sincera in cadrul unei relatii. Parca imi vine sa vorbesc partenerului foarte rar si laconic. Mi-e greu sa mai comunic asa cum o faceam candva. E un amestec de teama si repulsie.

| Libelle a răspuns:

La propriu sau la figurat?
la propriu ar fi durerile de masele. plangeam intr-o noapte atat de tare ma durea. imi dadeau lacrimile fara sa vreau, ma luase si o durere de ureche, e insuportabilcrying
la figurat...doare foarte tare indiferenta si nepasarea celor din jur, caracterul oamenilor care te ranesc.

| Rukhsandra a răspuns:

Pai cea mai cumplita e durerea de masea.

| freehugs a răspuns:

Cand m-am operat la nashee hee
cu tot cu anestezie dar tot am simtit ca imi rupe nasu oh go on

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Lovitura tibie in tibie tare simtiam ca mor

| pengu a răspuns:

Cand am ramas cu gatul intepenit (cu fata spre dreapta), daca incercam sa il misc, simteam de parca se chinuia cineva sa il taie cu o sabie neascutita, nu puteam nici sa ma ridic de pe orizontala, ma durea si cand mergeam incet si am avut cateva nopti groaznice.

| Bebelushaaː a răspuns:

thinking Cred ca cea de masea happy
N`am dormit vreo 3 nopti :-s
Nu doresc la nimeni asa ceva happy

| WickedBoy a răspuns:

Doare cand te intepi sau tai singur(intentionat)mai mult decat atunci cand te inteapa cineva.(asta e pe langa subiect)Dar cea mai mare durere e durerea de gat. A mai zis cineva mai sus si are dreptatewinking

| EstiFericitaSauTrista explică:

Durerile de masea sunt rele de tot, astazi m-a trezit una la pe ora 9, nu puteam sta cu capul drept de pulsatii, am luat 1 algocalmin si 4 ketonale eram cam ametit dar daca ridicam capul durerea tot se simtea, am avut noroc cred ca am facut rost de masina, am ajuns la cabinet unde lucrurile au decurs in cea mai rea maniera posibila am primit 2 injectii dar in momentul cand a tras cu clestele am simtit ca rasuceste niste ace in nervi, si din reflex am prinso de mana si i-am traso caz care s-a enervat si astepta sa ma controlez, i-am zis la cineva sa ma tina bine si in timp ce bazaia cu aparatu si cu clestele scotea urlam de agonie, si asta astazi s-a produs, am mai avut mai demult o durere de 3 zile, si aia e nasoala dar mai bine nu intru in detalii, totusi cu dureriile de masea nu e de jucat.

| Alexandru a răspuns:

La fel cum au spus si ceilalti, durerea de masea mi se pare cea mai dificil de suportat.Imi aduc aminte ca mergeam la dentist in perioada in care trebuia sa mi se schimbe dantura si, pentru a nu risca sa am dintii deplasati trebuia sa merg neaparat la dentist sa mi-i extraga, chiar daca acestia nu se miscau.Simteam ca mor de frica pe holul spitalului cand ma gandeam ca urmez si eu si asteptam la sir sperand sa nu se mai termina odata...
Acum insa ii multumesc mamei si ma bucur ca lacrimile acelea nu au fost varsate in van...

| Saturday a răspuns:

Cand mi-a rupt piciorul.Am avut fractura de femurcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lui marina.nimic nu se compara cu asta.