| anonim_4396 a întrebat:

Care stie unde as putea sa imi tin majoratul?
Am anul acesta, peste 3 luni si nu prea stiu unde sa mi-l tin.
Eu ma gandeam la o cabana. Ce parere aveti?
Si daca stiti, niste cabane, de preferat in Sibiu.
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Buna Andreiutza!
Stiu niste cabane (pensiuni) superbe pe Valea Avrigului.Ghiocelul, Brandusa, Balada, Poiana Neamtului.Mai sunt multe altele care nici nu sunt introduse in circuitul turistic dar sunt tot superbe.Una dintre ele, nu are nume dar poate fi usor recunoscuta vizavi de Ghiocelul, ofera spre inchiriere doar toate cele 4 camere(10 locuri). Cred ca ar fi mai intim. Oricum, oriunde te-ai duce, trebuie inca de pe acum sa-ti faci o rezervare. Distractie placuta.

3 răspunsuri:
| Andreiutza1809 a răspuns:

Eu ma gandeam pe la Paltinis, ce parere ai?
Adica e mai aproape la Paltinis
Da stiu ca trebuie de acum rezervare.
Mersiiwinking

| Rainmaker a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Nu stiu Andreiutza, din nefericire la Paltinis nu am avut ocazia sa ajung vreodata dar, am auzit ca este frumos.Mai ales iarna!

| Andreiutza1809 a răspuns:

Dar tu de unde esti?
A si am o intrebare:esti fata sau baiat?
Da iarna este foarte frumos
mersii oricum pentru ajutorwinking