| Overom a întrebat:

Cat costa sa ridici o vila mai modesta mai mica, cu 1 singur etaj cu vreo 3 camere o baie si o bucatarie in Galati?

2 răspunsuri:
| alealexutza100000 a răspuns:

Sincer in Galati nu stiu dar sub 2 miliarde cam un miliard jumate depinde chiar daca doar cu un etaj daca O faci mai sofisticata adica cu gradina si piscina terasa in casa asa lux te costa ceva. sa ridici o vila costa cam4 miliarde. dar cum ai zis tu ca vrei sa o faci te-arcosta daca nu gresc cam 3 miliarde jumate. sper ca ti-am fost de ajutor.

| Overom explică (pentru alealexutza100000):

Mersi frumos nu vreau piscina gradini luxoase..doar modestie