| Derii12 a întrebat:

Cat e de bun Activia Gustare de Seara?
Mie seara imi vine sa mananc ceva si nu stiu ce... Imi v-a potoli pofta de dulciuri/?
*Mss*

Răspuns Câştigător
| Diaste a răspuns:

Activia Gustare se Seara este foarte bun... cu siguranta iti va potoli pofta de dulciuri si e consistent. Eu am mancat de cateva ori si dupa nu am mai simtit nevoia sa mananc mancare pana a doua zi:d si eu am chestia asta si seara as tot manca dulciuri si cred ca e mai bine sa mananc fructe sau un iaurt decat ciocolata sau mai stiu eu cebig grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat