| anonim_4396 a întrebat:

Caut un anime drama action si alte genuri sa fie, dar obligatoriu cele 2. Sa fie si o mica descriere la fiecare. Sa vad comentarii de genul,, nu stiu ce anime e cel mai tare". Cele mai bune anime-uri primes funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Dramă nu prea e dar actiune e destulă si se mai îmbină putin cu comedia.
Eu ti-aș recomana Bleach.
Dacă e să-ti povestesc eu e prea mult si nu mă mai opresc.Chiar m-a impresionat acest anime.
Vezi aici si hotărăste dacă vrei să vizionezi.

http://onimushacs.wordpress.com/......rsonajele/

| Roctov a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Da adevarul ca bleach este unul dintre cele mai tari animeuri vazute de mine. Eu inca ma mai uit la serie si devine cam plictisitor, nu stiu ce o sa se inample, dar ma rog e tare.