| adina02 a întrebat:

Ce animal va place mai mult:pisica sau catel.descrieti animalul care il aleget.pentru cea mai frumoasa descriere a animalului ales primit funda.

Răspuns Câştigător
| fabiano a răspuns:

Cainele si pe tine imi placi mult

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pisica pentru ca se mai sperie cand o iau prin surprindere si are un aspect dragut.

| YunaFFX a răspuns:

Ca stapana atat al unui caine cat si a unei pisici, pot sa spun ca fiecare are calitatile si defectele lui. Cainele este intruchiparea loialitatii, tot timpul are in vedere ca tu sa fi in siguranta, si-ar da si viata sa te apere, dar are nevoie de multa atentie si rabdare. Oricum ai fi, ca esti suparat sau vesel, sunt in stare sa se urce in capul tau. Pisica are o fire mai independenta, nu o sa sara niciodata gramada pe tine, daca nu o bagi in seama isi vede ea de treaba ei. E cam profitoare ca sa zic asa (se mangaie de tine cu un anumit scop, vrea sa o rasfeti), dar cand esti stresat simte imediat si face in asa fel incat sa te detasezi ce ce te supara. Personal apreciez si cainele si pisica, nu m-as lipsi de nici unul dintre ei.

| InspectorulTPU a răspuns:

Catelu ca e prietenu omului e foarte bun cu tine te urmareste mereu te ajuta daca se iau alti caini de tine dimineata te vezi cu el la picioare dar te enervaza etc da cand ai sa il pierzi vei plange foarte mult si sa stii ca daca cainele pleaca si nu moare inseamna ca asta e semnu ca stie ca va muri sad

| Qwertyuop2389 a răspuns:

Eu as alege cainele. nu prea sunt interesat de pisici, un rotweiler e bun pentru paza dar trebuie sa-l cresti de mic ca sa te recunoasca pe tine ca stapan.
Deci eu aleg cainele funda?

| adina02 explică:

Alegeti

| adina02 explică:

Esti foarte dragut, nu stiu ce sa spun.nu stiu.

| adina02 explică:

Fabiano :"

| adina02 explică:

:''>=fabiano.