| Cxvaduva a întrebat:

O descriere frumoasa pentru deschiderea unui restaurant cu numele "Casa Vaduva"
"Mâncare trandionala"

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dap, cum zic si restul. Incepe prin a schimba numele. Eu integel ca e numele de familie, da... la marketing nu da bine.

| Fatamuntilor a răspuns:

,Mancare traditionala'' se potriveste mai degraba cu,, Casa Bunicilor''

| 199onur7 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Zici bine bebe -_-

| johnnny123 a răspuns:

Vrei să facem descrierea unui restaurant despre care nu știm absolut nimic în afară de nume?

Și a doua întrebare: Știi că serviciile de copywriting se fac de obicei contra cost?

| goguPatent a răspuns:

Casa Vaduva?
Iti dau un pont gratis, schima numele.
Pentru restul de servicii de marketing se plateste frumos

| AdioTPU a răspuns:

Suna mai mult a casa de pompe funebre. Recomand a schimba numele.

| 199onur7 a răspuns:

Frate o sa dați menu de pomană? Ce este cu numele asta la un restaurant mai ales. Avem proțap de văduvă la menu -_- rly niga

| 199onur7 a răspuns:

La casa de onur eeeee altceva )))))))