| xeon a întrebat:

Ce ati vrea sa faceti in vacanta aceasta?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa lenevesc laughing Sa dorm.sa stau la tv, pe mess, pe net happy
Si ca de obicei sa ies cu prietenii afaralove struck
Tre sa profitam de saptamana asta love struckPana nu vine scoalalaughing

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sa-mi gasesc o nevasta, sa-mi cumpar un iaht, sa-mi iau un ferrari, sa-mi trag o vila cu 1001 de turnulete, sa fac un canal vila - Marea neagra... cam putin nu?

| Razvan a răspuns:

Sa ma duc in Norvegiaday dreaming
Vise...big grin

| MisterKat a răspuns:

In aceasta vacanta as vrea sa invat pentru BAC la romana, sa invat la franceza si cam atat.happy
O zi buna!

| georgiana a răspuns:

Sa ma relaxez, sa ma uit linistita la un film, sa am grija de mine.

| Brigitta a răspuns:

Sa-mi iau examenul din restanta big grin

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Sa doooorm happy

| adellyna a răspuns:

Cred ca o sa ma odihnesc :X o sa dorm pana la 12:X `, o sa-mi petrec majoritatea timpului pe net sau cu prietena cea mai buna. happy nu am planuri foarte mari. eventual o sa ma duc la cinema. happy tu ce o sa fac in vacanta? happy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi as vrea sa ies cat mai mult pe afara, dar sunt racita si nu prea potsad. In rest, cred ca voi sta la pc, pe TPU, voi asculta muzica si voi continua cu muzica si dansul :X:Xwinking.

| iacov a răspuns:

Eu am sa stau pe mes toata ziua pe net la TV pe afara