| ClapClapClap a întrebat:

Ce cadouri faceti de Pasti? Ce le-ati cumparat sau ce ati facut pentru parintii sau fratii vostri?

Răspuns Câştigător
| Jigokunokishi a răspuns:

Ceva simbolic. nu stiu exact ce sa-ti spun dar ar fi frumos ceva necomestibil cum ar fi dulcuri, o mica statueta, o vaza mamei eventual, tatei un aftershawe, ceva sa ramana.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iubibilăă a răspuns:

Un iepuras de ciocolata.
Cuuute :3

| yourprincess a răspuns:

Cum nu am frati/surori, i-am cumparat verisorului meu mai mic niste dulciuri:iepurasi de ciocolata, oua de ciocolata, etc...in rest nimic! Tu?

| ClapClapClap explică (pentru yourprincess):

Eu am cam ramas in criza de timp si de idei, asa ca am apelat la voi...Multumesc pentru raspuns! Daca iti mai vine vreo idee pentru parinti eventual, astept raspuns. :*