| CriCos a întrebat:

Ce credeti ca s-ar intampla daca nu ar mai exista pamantul, oamenii, viata? ce-ar fi atunci?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu n-ai fi pus intrebarea si noi n-am fi raspuns. Numai bine!

| Cretaker a răspuns:

Ne-am divide cu 0

| Deyutza a răspuns:

Cred ca am fii extraterestrii(fiinte minuscule, ciudate, etc...) si am pluti la infinit, sau daca am fii niste extraterestrii care am traii pe veci si am fii isteti poate ne faceam o planeta si stateam si noi acolo; sitii e interesanta intrebarea! am o gramada de idei in cap acum! mi-ai starnit imaginatzia! laughing

| sensesDelight a răspuns:

Poate o să fim stele. Hihihi. laughing

| pauladrian a răspuns:

Daca si cu Parca se plimbau pe-o barca. Si daca Daca nu era, Parca parca se-neca.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

N-ar mai fi pamantul, oamenii si viata...chiar tu ai zis happy

| Andreea9222 a răspuns:

Nimk

| ioana_5584 a răspuns:

Nimichappy

| Ionut_8418 a răspuns:

Ar mai ramane doar ploaia si vantul!

| daanyelaa a răspuns:

Nimic u s-ar intamplalaughinglaughing

| lly a răspuns:

Logic n-ar mai fi nimic!