| Valentin200120 a întrebat:

Ce credeți despre supranatural?

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Reprezintă o parte mistică a evenimentelor. Noi ca oameni obisnuim întodeauna să găsim logica în lucrurile, aranjate ca un puzzle pornind de la ideii si demonstrații studiate și exemplicate. Nu se poate găsi logica în așa ceva decât dacă, ești adept al existenței unei lumi diferite, si aici bineînțeles contribuie încrederea în bine și rău în toate formele sale.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Supranaturalul este o intepretare a ceea ce nu încape în înțelegerea noastră obișnuită. Exmplu, există țipari electrici, care produc electricitate și paralizează prada prin șoc electric. Primitivii care nu cunosc fenomenul electricitate ca și noi, condideră asta ca supranatural.

| Bizon95 a răspuns:

FOARTE bun serialul si deja ruleaza de 15 aniwinking

| Demidol a răspuns:

Ceva la care noi cu mintea limitata nu gasim explicatia logica; dar care totusi, exista.