| Roscataaa a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac la sala pentru a slabi cat maii repede, in 2 saptamanii?

2 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Trebuie sa intrebi pe cineva specializat in asa ceva. O sa te ajute mult mai mult. Nu trebuie sa il platesti, pur si simplu te interesezi si iti vezi de treaba.happy

| Roscataaa explică:

Pai acolo la sala, nu este nicii indrumator, am ales sala cea maii aproape de mine pentru ca am un program incarcat!happy! Mersiii de sfatt, voii intreba pe cineva de acolo care merge de mai mult timp! :*