| Uratu140 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti si plouo afara?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu sunt moartă de oboseală și tu spui de plictiseală!
Cum au unii noroc...
O noapte liniștită să ai!
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns:

Ma uit la un film, la televizor, stau pe internet...

| Alecsyyya a răspuns:

Stau pe internet. De cele mai multe ori urmaresc un film (preferabil horror).

| BiuL a răspuns:

Dormim, ne uitam la seriale.

| Grimmjow69 a răspuns:

Ma pun in pat si ma uit la The Vampire Diaries sau asulti muzica si stau pe TPU! si raspund la intrebari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Oare ce poti face rolling on the floor
Ma bag in pat, pe urma poate citesc ceva, fac curatenie, raspund la intrebari aici, vorbesc la telefon.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| ReusxD a răspuns:

Ma uit a TV si ma joc la calculator, tu?

| fearlessss a răspuns:

Stau pe TPU
Intru pe metin
Ascult rap si ma uit la interviuri cu Sisu, Dragonu, Cedry2k.Tu?

| Nume2 a răspuns:

Primul lucru care imi vine in cap happy

| SebylVane1890 a răspuns:

Citesc, ascult muzica, vorbesc cu prietenii, etc. dar cel mai adesea dorm...cel mai placut lucru e sa DORMI! big grin

| Uratu140 explică:

Eu sincer merg afara, ma ud fleasca, merg in parc si merg la un prietenhappy
De cand ploaia a devenit ceva rau

| Antyss08 a răspuns:

Încep să fac treburile prin casă, oricum când plouă nu e un eveniment prea rău, mie îmi place...

| NuTeCred a răspuns:

Pai, in mare parte ma uit la seriale, filme, sau citesc o carte. Sau chem o prietena la mine. big grin

| Maddaaaaaa a răspuns:

Sincer?
Dooorrmm laughing