| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti
eu ma plictisesc si cred ca am sa ma culc deja

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ascult muzica si navighez in lung si in lat pe marele internetlaughing

| PedoBarbie a răspuns:

Somn ușor!

| Robi1444 a răspuns:

Baga o laba laughing)

| Pardelian a răspuns:

Si eu o sa ma culc imediat

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Nu ştiu ce o să fac eu acum, cred că am să merg la culcare, dar din întrebarea ta stupidă şi cocalară #1 in the world îmi dau seama că ai vreo 8-9-10 ani şi nu ai o ocupaţie, ar fi bine să vorbeşti cu părinţii tăi şi să le spui că te plictiseşti în weekend şi ar fi bine să te ducă la nişte cursuri sportive!
În fine, Noapte bună!

| Meli2314 a răspuns (pentru DomnishoaraTPU):

Stai tu calma, nu am 10 aniwinking.

| DomnishoaraTPU a răspuns (pentru Meli2314):

Da, da oricum n-ai o ocupaţie.
Ce să stau calmă?
Sunt calmă, doar nu-s mama ta, nici nu te cunosc, faci ce vrei doar râdeam de tine.

| vadic9901 a răspuns:

Pe mine ma asteapta televizorul si nu cred ca o sa ma culc prea devreme

| Eme_Ema_1983 a răspuns:

Pai eu sunt la un club de fite cu un unicorn care bea ceai ditrun cos de gunoi care la cumparat de pe olx si acum vad ca unicornul cu care am venit la club are rochie mini cu pantofi de 15cm si niste cercei cat toate zilele din galaxia asta
nu stai linistit/a de fapt imi pird timpul pe TPU