| djacido a întrebat:

Ce film credeti ca va castiga premiul Nobel?

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Poate te referi la premiile Oscar de duminica. Pai cred ca va castiga The Hurt Locker. Uite aici nominalizarile http://letsgotothemoon.wordpress.com/2010/03/04/oscars-2010/

| LuS[z] a răspuns:

Nobel?laughingpoarte vrei sa spui Oscar...cred ca the hurt locker va castiga la cele mai multe categorii

| Ana-Maria94 a răspuns:

Avatar e logic, cu totul ca mie nu mi se pare foarte tareoh go on si e Oscarhappy

| another_emo_girl a răspuns:

Avatar, asta'i clar...are prea multa faima si prea multi admiratori

| NoName0011 a răspuns:

Avatar.big grin

| cîrne a răspuns:

Premiul nobel pentru fizica sau pentru chimie?

| Zebi a răspuns:

Avatar 3D :X

| Stardust_8913 a răspuns:

Probabil Avatar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate premiul oscar... premiul nobel se acorda pentru alte domenii