| anonim_4396 a întrebat:

Ce film romantic ati vizionat si v-a placut cel mai mult?!

Răspuns Câştigător
| tracky a răspuns:

You've got mail, The Notebook, Serendipity

33 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

City of angels.
Seven Pounds.
If Only.
Ti le recomand pe toate 3 si-mi asum raspunderea pentru. ele daca nu-ti plac. tongue

| Flav a răspuns:

@Linisteinoctombrie - Sweet november se cheama filmul. happy Da, e dragut si acela.

kratos
| kratos a răspuns:

A walk to remember care a impresionat-o enorm pe sotia mea. Dupa ce l-a vazut alaturi de mine a plans si de atunci ma iubeste si mai mult!

| xibalba a răspuns:

Jeux d`enfants (sau in engleza:Love me if you dare), The notebook, Titanic, If only.

Linisteinoctombrie vorbeste despre filmul "Sweet november" care este si acela un film bun.

| Swabia a răspuns:

[A walk to remember] ]
[Step up 1*2]
[A Cinderella Story]
[Raise Your Voice]
[Titanic]
[Another Cinderella Story]

| Nastia a răspuns:

Devdas, indian.

| MissD a răspuns:

NU'mi vine sa cred ca doar o persoana a recomandat the notebook. Este de'a dreptul impresionant.

| Munchkin a răspuns:

Păi...
The Notebook, If Only şi P. S: I love you.
Toate mi-au plăcut la fel de mult. happy

| CenturyChild a răspuns:

A walk to remember si Forces of Nature ( daca se poate zice ca e romantic ). `

| Aries90 a răspuns:

If Only, The Girl Next Door, A walk to remember. Si inca unul. Cu o femeie care era bolnava si avea cate un iubit pe luna. Si in luna noiembrie a avut unul de care s`a indragostit cu adevarat. E trist filmul dar nu`mi amintesc cum se numeste... Daca stie cineva sa`mi zica va rog. :-s

| Aries90 a răspuns:

Multsumesc mult Flav si Agec, chiar mi se facuse dor sa-l vad si nu stiam cum sa-l caut. :*

| marry a răspuns:

A walk to rememberhappy

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Sweet november.

| eek a răspuns:

If only big grin si another story of cinderella big grin
in schimb.twilight mi s a parut de nimic.

| RedPorcelain a răspuns:

Mi-a placut mult Twilight si Picture Thisbig grin

| dianka_4861 a răspuns:

Twilight...another story of cindrella...

| bibydraguta a răspuns:

Titanic cu siguranta

| doinitza a răspuns:

A walk for remember

| taylor a răspuns:

If only:X A walk to rememberhappy si m -au facut sa plangtongue deci daca nu-ti plac filmele "prea" romantice, atunci iti recomand: The proposalhappy Vizionare placutahappy

| koxatu a răspuns:

Fata din vecini "The girl next dor" cel mai frumos film vazut de romantic

| Rognakar a răspuns:

Natural born killers! happy

| MMady a răspuns:

Parfum de femeie

| ingerulnegru a răspuns:

Amurggg si 7 suflete

| EugenfanNadal a răspuns:

Sincer....TwiLigt My Sassy Girl(Til recomand un film de nota 10) The Girl NExt Door(filmu asta il adorlaughing pacat ca nu mi se ntampla si mie asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seven pounds.
Sweet november.
The Curious Case of Benjamin Button.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

If Only. este incredibil filmul. pur si simplu am ramas fara cuvine. este ca o lectie de viata care te invata sa pretuiesti fiecare clipa alaturi de persoana iubita pentru ca nu stii niciodata cand nu o vei mai avea.
SI A walk to remember. La fel o poveste care demonstreaza ca iubirea este mai presus fata de orice si ca printr`un simplu TE IUBESC poti face o persoana sa se simta cea mai fericita.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Love Actually

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chasing liberty:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Devdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas