| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand ma visez gravida? Dar cand o visez a 2a seara si pe mama mea gravida?

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poate ai vreun fratior/surioará pe drumbatting eyelashes

kratos
| kratos a răspuns:

Probabil tu iti doresti sa fi mama si visezi asta...

| monyk a răspuns:

Buna- ca tu esti gravida - depinde de felul cum privesti posibilitatea de a avea un copil - teama, panica, libertate limitata, pierderea independentei sau, dimpotriva, asteptare, asumarea de bunavoie a responsabilitatilor, spirit ocrotitor, dorinta de a fi util;
- o alta femeie - idei, responsabilitati, imaginatie, inspiratie, mari resurse pentru a ajunge la rezultate favorabile, creativitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna obsesia de casatoriehee hee. Seriosbig grin.Eu recunosc ca sunt obsedata si abia astept sa ma castoresc, deci ma visez gravida cam din doua in doua zile!laughinglaughingPacat ca ma tot chinui sa-l nasc pe saracu` copil si tot degeaba...sad.

laughinglaughinglaughing