| fuegoteiubesc a întrebat:

- Ce intamplari funny vi sa mai intamplat O.O?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, de exemplu, exact in clipa asta ma cac pe mine de ras vazand ce agramat/a esti.

| fuegoteiubesc explică (pentru anonim_4396):

mananca o banana ca sa te constipiwinking
nu uita FUEGO TE IUBESTE!
=========================

| anonim_4396 a răspuns (pentru fuegoteiubesc):

Si eu l-as iubi pe Fuego. De preferinta anal, ca poate face fisuri si scapam de piesele lui de toata jena.

| Kryss13 a răspuns:

Nimic interesant...tie?:S

| Myyy3 a răspuns:

UIte sa vezi o faza tare!

Am intrat pe TPU si am vazut intrebarea astalaughing)rolling on the floor:
`` Ce intamplari funny vi sa mai intamplat O.O?``

Sper sa te amuze!

| Mmooaarro a răspuns:

Venisem de la scoala si cand eram in statie cu un prieten asteptam maxi sa ne ducem acasa a trecut o femeie batrana pe langa noi si a ragait laughing nu o sa uit niciodata astalaughing)