| DarkBlood32 a întrebat:

Ce intamplari paranormale ati avut? Funda la cea mai infricosatoare.

20 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Mai bine iti zic ceva divin : inainte de un test, care se pare mi-a hotarat viitoru, aveam chef de metin si nu de invatat, si nu imi mergea deloc, nu era mentenanta sau altele, pur si simplu dadeam clic pe iconu de metin si nici nu se incarca, l-am reinstalat si tot asa, dupa ce am luat testul cu 9, 50 happy si mi-a iesit medie 10 la engleza am intrat unde vroiam la bilingv engleza, dupa test mi-a merg metinu si mi-au picat numai iteme perfecte happy :X

| traxter a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

LOL ce obsedat esti.U crezi ca te-a binecuvantat cineva sa iti mearga tie metin care dupa parerea mea e cel mai prost joc...LOL esti trasnit mane

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru traxter):

Si parerea mea este ca esti obsedat de a comenta celor ca se joacea metin, deci fiecare cu partea lui prosta, ca sunt sigur ca nici tu nu esti perfect.

| traxter a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

NU,da u chiar crezi ca te-a ajutat ceva divin sa-ti mearga metinu?

| PяInCєSs a răspuns:

Hmm,eram la o prietena acasa prin 2006-2007 vara nu mai stiu exact pe la ora 2, 3 dimineata m-am dus la supermarket sa imi iau ceva dulce, eu ca sa pot iesi din curtea ei sa ajung la supermarket mai repede trebuia sa o iau pe o alee ingusta unde murise si cineva acolo in urma cu 2 saptamani... na toate bune am cumparat ce vroiam insa cand m-am intors SOC! vazusem femeia care a murit pe un scaun care statea in celalat capat al aleei, sincer m-am speriat foarte rau am luat-o la fuga... am intrat in curte si i-am spus prietenei mele ca e femeia aia acolo, am iesit amandoua dar nu mai era nici femeia nici scaunul. absolut nimic acum nu stiu ce sa zic poate ca a fost doar in mintea mea, tot ce stiu e ca m-am speriat ingrozitor straight face

Alta faza care imi aduc aminte este ca atunci cand a murit strabunicul meu se auzeau zgomote ciudate in casa, apa de la wc se tragea singura... imi aduc aminte si eu astea foarte vag ca aveam doar 5 ani si pot sa zic ca mi se parea mie dar si mama mi-a zis ca asa e, ca s-au intamplat straight face

| XBrunetteX a răspuns:

Nu cred in existenta intamplarilor paranormale.
Toate intamplarile aparent "paranormale" au o explicatie logica.

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru XBrunetteX):

Nu e asa.

| XBrunetteX a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Ai dovezi ca exista oameni cu puteri paranormale, intamplari paranormale si alte tampenii?

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru XBrunetteX):

Eu cred in astea, numai ca aicea in Romania cred ca au fost fiindca peste tot sunt catastrofe unde oameni mor in chinuri ( atuncea, se zice, ca spiritul poate ramane pe pamant fiindc derutat ) dar povestitori sunt considerati nebuni, in SUA nu e asa, acolo exista cam la toate bisericile mari echipe de dezorcizare si emisiuni cu aceasta tematica, fiindca ies povesti bune happy, te-ai uitat pe Dyscovery vineri de la ora 22:00 pana la 24:00? happy

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru XBrunetteX):

Oameni cu puteri paranormale nu exista, doar situati paranormale, dovezi sunt multe, dar uitate vineri la A haunted pe Dyscovery de la ora 22:00 pana la 24:00, se poate spune ca iti spala creierul, dar dupa un timp incepi sa crezi.

| XBrunetteX a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Pe Dycovery sunt niste facaturi emisiunile alea cu fantome straight face

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru XBrunetteX):

Fiecare crede ce vrea, in fine bft :*

| traxter a răspuns:

Deci m-am infricosat cand ti-am vazut avatarul.Cel mai inspaimantator lucru.

| Daniel2332 a răspuns:

Ok deci intamplarile mele paranormale sunt: deci eu locuiesc in curte comuna si veceu e in curte odata m-am dus la veceu noaptea si cand eram in curte gata sa vin inapoi in casa am auzit un urlet m-am speriat rau laughing m-am dus in casa si l-am intrebat pe taicameu daca a auzit ceva el era la fereastra{i place sa se uite la stele lol} si l-am intrebat daca a auzit ceva si a zis ca nu dupa vreo 2 saptamani s-a intamplat din nou exact acelasi lucru iar no auzit nimic dupa 1-2 saptamani am avut un vis unde eram atacat de... dracul. m-am speriat de morte atunci imi batea inima asa tare ca o puteam auzea lol imediat am aprins televizoru si am stat treaz pana dimineata laughing

| Xirinax a răspuns:

Odata eram cu niste prietene si in fata blocului lor si nu vroiam sa ne intalnim cu o fata bianca si dintr-o data ne-am intalnit cu ea si am fugit in bloc si ne gandeam ce tare ar fi sa apara tatal unei prietene si chiar ne-am intalnit cu el in bloc! (nu mint Jur)

| hashu1985 a răspuns (pentru Xirinax):

Xirinax laughing)) foarte paranormala intamplarea... esti paranormal de prost laughing)

| Ivory11 a răspuns:

Buna, am si eu ceva de povestit. Deci, era dimineata si parintii mei plecasera la munca, adica eram singura acasa. Ma uitam la tv in camera la mine si se aude in living un sunet ca si cum cineva scria pe o hartie, mai pe scurt un creion. M-am dus sa vad si nu era nimic, apoi m-am asezat inapoi in pat. Ce sa vezi, aceiasi intamplare, pana cand ma duc iar sa vad ce este si cand ma ridic vad un creion pe jos. Nu bag in seama, credeam ca l-am adus eu si nu mai tin minte. Cand ma duceam in bucatarie iar am vazut, dar de data asta era un stilou. A inceput sa imi fie putin frica. Cand iar ma ridic din pat vad ca a aparut o carioca, in total erau trei obiecte, iar ATUNCI am zbierat din toti rarunchii si am iesit din casa, m-am dus la o vecina si am stat acolo pana au venit parintii mei. Ei si-au cerut scuze ca i-am deranjat si cand am ajuns acasa m-au certat, eu am incercat sa le explic dar ei nu au crezut. Pana la urma am insistat sa imi arunce obiectele alea si am scapat de ele...Am ramas cu frica in mine

| CuieFatzaAi a răspuns:

Eu eram la bunici cu prietenii afara si era vreo 11 noapte sau 12 si eram pe ulita,,, Seini Tudor Vladimirescu,, si am vazut o masina cand a ajuns in fata noastra s-a oprit si ne-am uitat iar nu a fost nimeni la volan apoi am chemat toti oameni afara sa vada masina un om mai curajos a deschs usa si a intrat pe scaunul de langa volan, atunci masina a accelerat si la bagat in sant find usa deschisa omul a zburat afara din masina si s-a prapadit in sant doi oameni l-au ridicat si lau dus pe umeri cand au ajuns la mijlocul strazi masina a pornit brusc si cei 3 au sarit la margine am impins toti masina la margine si a laut foc oameni au venit cu galeti si au oprit focul. Acum mai multi oameni spun ca catetedata seara mai vad masina dacia fara sofer pe strada ciudat daca stiti si voi ceva despre asta pls spuneti mersi intamplare petrecuta in 2005

| DarkBlood32 explică (pentru CuieFatzaAi):

Ai un like de la mine pentru imaginatia ta big grin

| Disperado8 a răspuns:

Pai. am avut mai multebig grin o sa iti povestesc 2: am fost la bunici. totul a fost perfect pana ce a venit seara. imi aduc aminte ca era luna plina, adica doar atat. M-am trezit urland, si imi aduc aminte ce s-a intamplat doar dupa ce bunicul meu a adus mirul langa mine... in rest nu-mi aduc aminte nimic, mi s-a spus ca am fost posedat, dar nu stiu ce sa cred. a doua intamplare ciudata a fost in vis: Am visat ca mergeam pe un hol cu lumanari stinse si in capat era una aprinsa, deodata s-au aprins lumanarile dealungul holului si s-a stins prima. Am auzit o voce care spunea: Pomana a fost primita. apoi m-am uitat in oglinda si l-am vazut pe Dumnezeu. Apoi m-am trezit cu inima batand f repede. Niste prieteni mi-au zis ca era sa mor in somn : holul reprezenta viata mea, lumanarea din capat sfarsitul ei, daca ramanea aprinsa muream. Pomana a fost primita reprezenta ca cineva imi doreste moartea (cred ca chiar eu pentru ca eram in depresie) iar cand l-am vazut pe Dumnezeu in oglinda reprezenta ca nu mi-a sosit timpul iar El m-a trimis inapoi.
Mi s-au mai intamplat multe dar n-am loc, sper ca ti-au placut intamplarile melehappy