| sizzlingaddicted a întrebat:

O intrebare asa mai pe seara =] cine a avut experiente paranormale dar cu adevarat infricosatoare! dau fundoi! si fara minciuni si povesti! vreau cat mai multe intamplari de la voi

Răspuns Câştigător
| ellebrandusa a răspuns:

Paralizie in somn...e destul de nasol si mi s-a intamplat de cateva ori. voiam sa ma trezesc si nu puteam, voiam sa tip dar gura imi era inclestata...

| sizzlingaddicted explică (pentru ellebrandusa):

Fenomenul acesta este intalnit la mai multe persoane nu este un fenomen paranormal =] dar iti dau funda pentru ca esti singura care a raspuns =] pup

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am văzut un experiment eșuat prin școală. M-a cuprins groaza. Era atât de panaromală de aoleooo....Nici nu am cuvinte.

| sizzlingaddicted explică (pentru T0T):

O fata? =]]

| T0T a răspuns (pentru sizzlingaddicted):

O femelă, mai bine zis.

| T0T a răspuns:

Să știi că nu am verificat, și nici nu aș fi vrut, dar presupun, nea polițai.

| sizzlingaddicted explică (pentru T0T):

Sunt un politai care joaca la aparate =]]

| T0T a răspuns (pentru sizzlingaddicted):

La păcănele laughing Ia zi ai luat milionu'?

| ellebrandusa a răspuns:

Multumesc frumos!