| blackkrose a întrebat:

Ce mai faceti? ce mai ziceti? cum o mai duceti?big grin

23 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happy
1.Stau pe mess si raspund la intrebari big grin
2.Maine o sa am o zi relaxanta pentru ca insfarsit am terminat cu scoala
3.Sunt fericita ca am scapat de scoala si ca o sa am mai mult timp liberwinking

Tie cum iti mai merge?happy

| elena a răspuns:

1. Am raspuns pe TPU
2. Am facut ciorba de "verisoare".
3. Am mai facut mancarica de ceapa cu carnita de gaina... da batrana rau...
4. Am mai raspuns pe TPU
5. Am baut o bere
6. Am raspuns pe TPU
7. Am dat de mancare familiei. am baut o bere, am scapat de ei, am raspuns pe TPU
8. S-au culcat, eu beau o bere si raspund pe TPU.

cami
| cami a răspuns:

'navighez' pe TPU
binisor
pe spate.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

In loc sa invat... la varsta mea se prinde mai greulaughing stau pe TPU. Zic si eu ca Bro, toata lumea se lauda cu mancarea? Alternanta aia cu berea mi se pare faina, desi eu am zacut toata ziua dupa ce m-am razboit cu o sticla mare de Jack Daniels. Urat moment.

| Dara a răspuns:

Ete-tee... ce sa mai fac, am adormit-o pe fiica-mea (din nou, pentru ca s-a trezit cand a tunat) ascult muzica pe youtube si mai citesc vreo doua raspunsuri pe TPU.
Uff, caldura mare monsieur, caldura mare!
Tot intr-un stres, ba de la caldura, ba sesiunea...ma duc la nani. Pa! big grin

| Ben. a răspuns:

Montez o alarma la masina.ma doare umarul.bro, sa nu razi! numai

| Bianca26bb a răspuns:

1.staubig grin
2.ma voi culca; peste 15 min tongue
3.cred ca bine... :-\ big grin
mersy de intrebari. Tu?winking

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Pai rau...prietena mea(cel putin asa o consideram) mi-a spus ca place pe altcineva! In rest nimic!

| mami a răspuns:

1- am tuns gardul viu
2 -sunt obosita, dar aici ma relaxez
3-cam asa, de la un salar la altul

| claudya a răspuns:

Dar tu ce faci?

| abril a răspuns:

Stau.
Nimic.
Greu.

Tu:
Ce faci?
Ce mai zici?
Cum o mai duci?

| guess_who a răspuns:

Dorm pe mine.
Waii.de ce darq stau eu pe TPU acum?

| ilie a răspuns:

Am trimis un sms cuieva, citesc intrebari si ascult cum bate ploaia pe acoperis, ma gandesc deja la timpul frumos care va veni deoarece voi avea o sanatate mai buna fara dureri de oase cu schimbarile de vreme.

| Mashka a răspuns:

Sunt la scoala sad
am auzit ceva vesti rele, si ma starui sa ma linistesc, dar in restul o duc binisor. sad
Ma bucur de viata

| Mashka a răspuns:

Sunt la scoala sad
am auzit ceva vesti rele, si ma starui sa ma linistesc, dar in restul o duc binisor. sad
Ma bucur de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. am terminat clatitele (si de facut, si de mancat).
2. nu am rostit un cuvant in ultimele 5 ore
3. greu maică... greu...

@mami: big grin geniala metoda de a raspunde tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.BenZona nu rid, pe mine ma doare picioru'. Am calcat strimb dimineata si nu mi-am scrintit glezna, da' mi s-au intins tendoanele pe acolo si ma doare de abia merg. Deci fac naspa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Gabrile chiar vroiam sa zic ca sunt obosit si ca imi e foame, acum cand am vazut raspunsul tau ca ai terminat clatitele ( cred ca deja le-ai manca ) nu mai imi e foame ci mor de pofta, mamaaaaa vreau clatite!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti tata cu atita mincare. Ciorba de "verisoare", tocanita, clatite, incep sa-mi chioraie matzele laughing Elena, cite beri bei? Da-mi si mie ca-mi ploua-n gura rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot veni vorba de vaicareala...ma doare undeva, cumva, ca, cred, ca sunt rinichii. s-afara e o calduraaaaa, noroc ca in casa e racoare.si ce-o mai fi vikendu asta, ca cica, o sa fie peste 40 grade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cu cine ai face ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.bine
2. ce stim
3.tot binetongue

| denyysa a răspuns:

Pai... mi-am cautat rochita de nunta ca o sa fiu domineisoara de onoare la prietena mea la nunta...am papat cartofi prasiti.cam tarziu ce e drept tongue si acum stau de vorba cu prietenii pe mess